Ansatte og styret

Ansatte


 

Vibeke Saarem

Vibeke Saarem

Fungerende Daglig Leder

Tlf: 958 91 632
E-post: vibeke@iug.no

Karianne Bye

Karianne Bye

Prosjektkoordinator

E-post: karianne@iug.no

Helene Svendsen

Helene Svendsen

Prosjektkoordinator

Tlf: 900 32 904
E-post: helene@iug.no

Informasjon


Adresse

Støperigata 1, 0250 Oslo, Norway

Telefon

+ 47 958 91 632

Generelle henvendelser

info@iug.no

Org nr

NOR 996 548 651

Følg oss

Styret


Monica Flo
Styreleder
Tlf: 480 00 664
E-post: monica@flo.no

Raymond Haugli
Styremedlem
E-post: raymond@haugli.com
Jonas Bergmann-Paulsen
Styremedlem
E-post: jonasbp@gmail.com

Emanuel Rygg
Styremedlem
E-post: emanuel@iug.no

Karl Ove Ingebrigtsen
Styremedlem
Tlf: 909 36 630
E-post: karl_ove@msn.com
Marit Kjendlie
Vara
Tlf: 975 87 830
E-post: marit.kjendlie@gmail.com
Mathias Espeland
Vara
E-post: espeland@live.no

IUG


Ingeniører Uten Grenser er avhengig av støtte for å kunne gjøre det arbeidet vi gjør.

Som medlem får du tilgang på utlysninger av våre oppdrag, og kan bidra i IUG sin organisasjon. Bedrifter kan uforpliktende støtte oss gjennom et bedriftsmedlemskap, eller med en gave.

Kontakt oss

STØTT VÅRT ARBEID


Bli fast giver

Bli medlem

Gi en gave

HER FINNER DU OSS


Ingeniører Uten Grenser Norge
Telefon: + 47 958 91 632
Besøksadresse: Støperigata 1, 0250 Oslo, Norway
Postadress: Støperigata 1, Postboks 1636 Vika, 0119 Oslo, Norway
Org#: NOR 996 548 651