Ansatte og styret

Ansatte


 

Vibeke Saarem

Vibeke Saarem

Fungerende Daglig Leder

Tlf: 958 91 632
E-post: vibeke@iug.no

Helene Svendsen

Helene Svendsen

Prosjektkoordinator

Tlf: 900 32 904
E-post: helene@iug.no

Informasjon


Adresse

Støperigata 1, 0250 Oslo, Norway

Telefon

+ 47 958 91 632

Generelle henvendelser

info@iug.no

Org nr

NOR 996 548 651

Følg oss

Hovedstyre


Monica Flo
Styreleder
Tlf: 480 00 664
E-post: monica@flo.no

Raymond Haugli
Styremedlem
E-post: raymond@haugli.com

Jonas Bergmann-Paulsen
Styremedlem
E-post: jonasbp@gmail.com

Emanuel Rygg
Styremedlem
E-post: emanuel@iug.no

Karl Ove Ingebrigtsen
Styremedlem
Tlf: 909 36 630
E-post: karl_ove@msn.com

Marit Kjendlie
Vara
Tlf: 975 87 830
E-post: marit.kjendlie@gmail.com

Mathias Espeland
Vara
E-post: espeland@live.no

IUG


Teknologiske endringer er et teamarbeid, og vi trenger deg ombord! Bli medlem i IUG og du hjelper til med å levere bærekraftige tekniske løsninger rundt om i verden.

Som medlem får du tilgang på utlysninger av våre oppdrag, og mulighet til å bidra i organisasjonen. Bedrifter kan bli samarbeidspartnere, eller uforpliktende støtte oss gjennom et bedriftsmedlemskap eller med en gave.

Kontakt oss

HER FINNER DU OSS


Ingeniører Uten Grenser Norge
Telefon: + 47 958 91 632
Besøksadresse: Støperigata 1, 0250 Oslo, Norway
Postadress: Støperigata 1, Postboks 1636 Vika, 0119 Oslo, Norway
Org#: NOR 996 548 651